Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Amelia Coburn

Amelia začala hrát na ukulele, když jí bylo 14 let. Již před tím vystupovala v mnoha muzikálech, např. v Bídnících si zahrála malou Cosette, když jí bylo pouhých 9 let. Po svém prvním představení v rámci open mic v roce 2013, jí byl nabídnut její první koncert na ukulele. Od té doby vystupovala Amelia napříč Teesside.

Kdybychom chtěli zařadit styl její hudby, můžeme říci, že její nejdůležitější zdroje inspirace jsou klasická hudba, sofistikovaný pop/rock (David Bowie, Kate Blush, raný Elton John), punk, New Wave, první vlna Indie music (The Smiths, The Jam, Blondie), ale k tomu ještě soustavně vyhledává zapomenuté klenoty. kterými útočí na city publika. 

V roce 2016 napsala své první autorské skladby, které daly vyniknout jejímu citu pro melodii a slovo. Celé album prostupuje téma “moře”, které má folklorně zasněný nádech, přirozený pro Ameliinu tvorbu. BBCRadio6 a BBC Radio Tees nazývají Amelii ‘Teesside’s Princess of the ukulele’.

Její tvorba je dostupnou zábavou pro každého a její originální styling je jen dokreslením uměleckého zážitku.

When The Tide Rolls In Video

Follow Amelia

Buy Her Music