Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Ukulele Bartt Warburton

Ukulele Bartt Warburton koncertoval po celé Austrálii, Novém Zélandu, Velké Británii, Itálii, Nizozemí, Španělsku, Řecku, Spojených státech Amerických a na mnohých dalších místech.

Jeho romantické a vtipné písně, od “Pluck You” až po “Do You Know Where I’d Like to Kiss You?” se objevily na jeho třech studiových albech a na youtube dosáhly přes million zhlédnutí.

Je znám svými moderními verzemi skladeb W. A. Mozarta a sonat L. van Beethovena. Barttova live show je plán fantazie a hbitých prstů. 

Jako učitel hudby byl Bartt jmenován učitelem roku v Los Angeles Unified School District, kde je okolo 40 000 učitelů. (Jedná se o největší školskou oblast na světě.) Jeho workshopy jsou známé pod heslem “užij si tolik zábavy, kolik jen můžeš se čtyřmi strunami”. Bartt věnuje mnoho svého času školení pedagogů, jak mají své studenty vyučovat hru na nástroj a hudbu.  Byl prezentován v televizním vysílání v USA a Los Angeles Times mu přezdívají “modern-day master.”

Bartt napsal tři instruktivní knihy hry na ukulele a jeho instruktivní kurzy jsou dostupné online na jeho webových stránkách Bartt.net. Ukulele s jeho podpisem, Mahalo Starter Pack, je světově nejprodávanějším ukulele, certifikováno na Amazon.com. Podívejte se na něj Bartt.net právě teď!

Follow Bartt

Buy His Music