Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Duo De Kleer

Duo De Kleer, otec a syn, hrají klasickou a cikánskou hudbu na ukulele a kytaru. Zaměřují se zejména na hudbu z Balkánu, ale hrají také spoustu španělské / latinské hudby a swingu ve stylu Djanga Reinhardta.

Miguel, navzdory svému mladému věku (16), hrál již s mnoha umělci, například s The RosenbergTrio v národní televizi nebo s Nadarra Gypsy Weddingbandem z Transsylvánie a mnoho dalších. Miguel je již profesionálním umělcem se svým otcem jako duem.

Otec Frank cestoval po světě jako hudebník a kouzelník. Doprovázel Belgickou šansoniérku Micheline Van Hautem po dobu 8 let v jejím programu Jacques Brel a Edith Piaf. Díky tomuto programu získali cenu Fringe na festivalu Edinburgh Fringe. S jeho španělskou skupinou hrál několikrát pro holandskou královskou rodinu na svatbě princezny Margarity de Bourbon de Parmy.

V současné době studuje balkánskou hudbu, zejména Transsylvanian Folk a Gypsymusic, a je obzvláště známý jako učitel folku a cikánské hudby na ukulele i španělskou kytaru.

Duo ukazuje svému publiku krásu tradiční (folkové) hudby a rozmanitost hry na ukulele. „From Moscow to Sevilla in 20 songs“. Připoutejte se!

Follow The Duo

Buy Their Music