Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Feng E

Byl prvním Tchajwancem, který pronikl do finále Asia’s Got Talent a s jeho unikátním stylem hry se dostal  do seminfinále America’s Got Talent.

Jeho styl hry změnil dosavadní pojetí a dojem z ukulele: jeho rockový přístup přilákal nejen celosvětové publikum, ale také i legendárního hudebního producenta Davida Fostera a přitáhl pozornost oblíbeného amerického televizního pořadu The Ellen Show, kde vystupoval dokonce dvakrát.

Během pandemie se show America’s Got Talent nahrávala poprvé na Tchaj-wanu, a to konkrétně kvůli němu. Feng E se rozhodl použít chrám Songshan Fengtian jako pódium, aby spojil svou hudbu s tradiční tchajwanskou kulturou a rozšířil ji po celém světě prostřednictvím America’s Got Talent.

Feng E dobyl nejen různé soutěže, ale také vystupoval ve Spojených státech, Británii, na Havaji, v Japonsku, Malajsii, Vietnamu, Singapuru, pevninské Číně a na dalších místech. Přilákal také pozvání od umělců jako Mayday, Jam Hsiao, Ella Chen, Cheer Chen a Jiajia ke spolupráci. A letos bude poprvé vystupovat v Evropě, a to u nás na festivalu.

Od hraní hudby po pop music dokonce vystupoval s americkým kytarovým mistrem Tommym Emmanuelem. Feng E vydal své první osobní album „Silence in the Storm“ a EP: „14“, kde jsou nejen všechny texty a hudba komponovaná Feng E, ale také hraje na více nástrojů. Od ukulele přes kytaru, elektrickou kytaru i zpěv, a předvedl tak svůj všestranný hudební talent. Aktuálně se chystá vydat své cover album.

Follow Feng E