Mixtape.
Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet quisque rutrum.

Ukulele Solo at Korean Ukulele Festival

Follow David

Buy His Music

David Chen

Prezident Čínské Mezinárodní Ukulele Asociace
Lektor na ukulele při Alibaba Group

Vzdělání

– Hudební technologie na York University ve Velké Británii, MSc

– Distribuovaná multimédia na Leeds University ve Velké Británii, MSc.

Vydané knihy

24 lekcí ukulele pro začátečníky (první čínská výuková kniha hry na ukulele)

– Tradiční havajský styl dvěma prsty

– Ukulele English Songbook for kids (úroveň 1 – úroveň 3)

– Ukulele Certificate Books (Level 1 to Level 8) (pro instrumentální hru)

– Ukulele Certificate Books (Level 1 to Level 8) (pro zpěv)

Vydané CD

Ukulele Solo

Reference

– Hape Ukulele (Německo)

– Kinnard Ukulele (USA)

Ukulele – dar od Boha

Ukulele Hudební Terapie

V roce 2008 byl David Chen stále inženýrem – již téměř 10 let. Postupně ztrácel potěšení z práce a jednoho dne se David modlil k Bohu, aby ho obdařil – obdařil ho vášní pro práci.

O měsíc později se ho jeho lékař zeptal, zda by neměl dělat muzikoterapii pro autisty, což ho nadchlo a začal hledat nástroj, který by byl snadný a dá se na něj hrát a zpívat.

Jednoho dne našel ukulele. A tak se vydal cestou pro něj nezvyklou. Jednou se sešel s chlapcem, kterému byly 4 roky a který trpěl lehkým autismem. Když poprvé držel ukulele, začal hýbat tělem a zpívat dál, jeho matka za mnou na konci kurzu přišla s pláčem a řekla: „Můj syn nemohl mluvit, ale slyšela jeho zpěv“.

„Po chvíli práce s ukulele pevně věřím, že ukulele má léčivou sílu, protože dává dětem štěstí a sebevědomí.“

Jako učitel na ukulele na částečný úvazek a ještě jeden rok muzikoterapeut se rozhodl opustit svou práci inženýra a stal se učitelem ukulele na plný úvazek. Po roce vydal svou první knihu učitelů na ukulele, která je také první kniha ukulele na Tchaj-wanu i v Číně. Od té doby byl zván do Číny propagovat ukulele.

Jeďte na Havaj, abyste se naučili ukulele.

Aby se o ukulele dozvěděl více, rozhodl se jet na Havaj, a zúčastnit se většiny ukulele aktivit: ukulele festivaly, ukulele pikniky, a také se snažil najít dobré učitele ukulele. Postupně si na Havaji udělal mnoho přátel. V březnu 2012 potkal Kimo Hussey na Hawaii Ukulele Pikniku a byl opravdu fascinován jeho jedinečným stylem dvou prstů. Ve stejném roce jsem pozval Kima, aby přijel na Tchaj-wan na Taiwan Ukulele Festival a také jsem udělal 5 workshopů a koncertů po Tchaj-wanu a ukázalo se, že v Kimově dílně je více než 600 lidí. Šel jsem s Kimem do různých zemí, jako je Kanada, Austrálie, Malajsie, Korea, abych se naučil metodologii výuky.

Taiwanský Ukulele Festival

Dosud jsme pořádali 12 taiwanských ukulele festivalů, a tato událost každým rokem roste. Festival se stal více mezinárodním a také jsme spolupracovali s těmito promotéry ukulele na mezinárodní úrovni.

Ukulele změnilo životy mnoha lidí

V posledních několika letech jsme vybudovali certifikační systém pro ukulele a vyškolili jsme stovky učitelů a tisíce studentů na Taiwanu i v Číně. Také jsme šli do hor a vězení učit děti s finančními problémy. Můžeme na nich vidět spoustu pozitivních změn, stali se šťastnějšími a sebevědomějšími. Cítím se tak požehnán, že jsem našel ukulele.